Posuvné dveře

Elegantní řešení, jak získat prostor navíc.
Vhodně zvolené posuvné, stejně jako klasické dveře dotvářejí interiér. Ovšem posuvné dveře nabízejí i něco navíc. Jejich hlavní předností je, že se neotvírají do místnosti, ale posouvají se po stěně, anebo se zasouvají do stavebního pouzdra. Tím šetří prostor a dávají nám více možností, jak interiér ještě vhodněji zařídit. Vybrat si můžete z několika materiálů a provedení.

 

Atypické dveře - Aqua

Tyto dveře byly speciálně vyvinuty pro průmyslové provozy. Kde je zapotřebí odolat voděodolné, nárazuvzdorné, možnost také protipožárního modelu plastových dveří.

Konstrukce dveří je vyrobena z certifikovaných plastových profilů určených pro průmyslové a potravinářské prostředí s certifikací.

Dveře mají odolný povrch 2 mm ABS, vnitřek dveří je tvořen EPS deskou (tvrzený speciálně vyvinutý polystyren, který je vhodný pro konstrukci dveří). Mohou být prosklené, kde je sklo nahrazeno nerozbitným plexisklem. Zámek a panty jsou povrchově ošetřeny dvougeneračním zinkováním pro vysoké zátěže vnějších vlivů.

Využití dveří: myčky, jídelny, školy, nemocnice, autoservisy, komerční prostory, kuchyně, bazény, chemické provozy, dezinfikované provozy, podzemní místnosti, prašné prostředí, lakovny, sociální zařízení, jatka, mlékárny, a jiné prostory, kde by obyčejné dveře konstrukčně neobstály.

DVEŘE JIHLAVA, Lazebnická 51/7, 586 01 Jihlava, Mobil: +420 724 532 117, e-mail: info@dverejihlava.cz, www.dverejihlava.cz